Zapraszamy na płatne praktyki

Nowy Rok to doskonały czas na nowe wyzwania.
Zachęcamy do odbycia płatnych praktyk w Accenture!
Accenture Łódź Delivery Center oferuje studentom dwa rodzaje praktyk.

Pierwszy, trzymiesięczny rodzaj praktyk jest prowadzony w ramach Akademii Accenture. Obejmuje budowę od podstaw różnych aplikacji zgodnie z metodyką Accenture.

Aktualnie rekrutujemy studentów do projektu w technologii Java.

Głównym zadaniem będzie zaprojektowanie, zbudowanie, przetestowanie, a następnie uruchomienie aplikacji webowej wspierającej monitorowanie statusu wywołań serwisów systemu billingowego (Oracle BRM). Praktykanci będą pracować w 4 osobowym zespole. Więcej informacji poniżej:

Drugi związany jest z aktualnie prowadzonymi projektami biznesowymi. Studenci mają możliwość współtworzenia aplikacji dla klientów, poznając specyfikę pracy na dużym, często międzynarodowym projekcie.

Aktualnie rekrutujemy studentów do projektu w obszarze Communications, Media & Technology, Oracle Retail oraz eCommerce. Więcej informacji poniżej:

Minimalna dyspozycyjność praktykanta to 24 godz/ tydz. Godziny praktyk ustalane są indywidualnie z każdym z uczestników.

Korzyści z odbycia praktyk w Accenture:

• Doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie
  • Opieka doświadczonego mentora podczas trwania praktyki
  • Wynagrodzenie
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy z Accenture
  • Przyjemnie spędzony czas i zapoznanie nowych ludzi

Rekrutacja na praktyki trwa cały rok.

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie w Accenture Łódź Delivery Center!

Więcej informacji znajdziesz na www.kariera.accenture.com.

Wkrótce więcej informacji na temat darmowych szkoleń firmy Accenture