Dzień Prawa Internetu z Ambasadorem Google na WPiA

Google Polska na zaproszenie ELSA Łódź daje Ci możliwość poznania prawa Internetu nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej! Zapraszamy na Dzień Prawa Internetu, który odbędzie się już 5 listopada 2013 r. w godzinach 10.00-14.00 w Sali Rady Wydziału WPiA UŁ.

Wydarzenie podzielone będzie na 2 części:

• Część teoretyczna – prelekcje pracowników naukowych w tematyce prawa Internetu, m. in.
    • Dr Ewa Kulesza – były Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, czynna uczestniczka dyskusji nt. ACTA
    • Dr Joanna Kulesza – Przewodnicząca Komitetu ds. Członkostwa Światowej Sieci Akademickiej ds. Zarządzania Internetem (GigaNet), ekspert Rady Europy i paryskiej Akademii Dyplomatycznej. Członek Internet Society, Diplo Internet Governance Community oraz ICANN Non-Commercial Stakeholder Group (NCSG).
  • Część praktyczna – hangout z pracownikiem Google oraz warsztaty z wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy prawnika, które przeprowadzi Studencki Ambasador Google

Czyli wszystko, co chcesz wiedzieć na temat „Prawo Internetu”!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

ELSA Łódź serdecznie dziękuje SKN Prawa Nowoczesnych Technologii za pomoc przy organizacji wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na naszej stronie na Google+: