Łódzkie dni IT

Studenckie Centrum Informatyczne zaprasza do uczestnictwa w konferencji „Łódzkie dni IT”

 

Wydarzenie to zaadresowane jest głównie do studentów kierunków informatycznych, uczniów ostatnich klas informatycznych szkół średnich, a także do wszystkich zainteresowanych nowościami technologicznymi sektora informatycznego.

Konferencja ta daje uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami technologicznymi branży IT, a także ofertami praktyk i pracy.

Wszystko to możliwe jest dzięki zaangażowaniu i zebraniu w jednym miejscu wielu firm informatycznych.

Warto podkreślić, iż firmy biorące udział w konferencji działają na arenie międzynarodowej. Dzięki ich partnerstwu uczestnicy wydarzenia mają szansę zdobycia dobrze płatnej pracy z szerokimi możliwościami rozwoju. Czuwać nad nimi będzie doskonale wykwalifikowana kadra z bogatym doświadczeniem.

Dla wszystkich uczestników zapewniony jest catering oraz atrakcyjne nagrody.

Wszystkie osoby, które zechcą wziąć udział w konferencji zobowiązane są do wpisania się na listę uczestników udostępnioną przy wejściu do auli.

Kiedy: 18 Listopada 2015

Gdzie: Aula Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego

Łódzkie Dni IT organizowanej przez:

Studenckie Centrum Informatyczne, Centrum Nauk Informatycznych UŁ, Wydziałowe Rady Samorządu Studentów Wydziału Matematyki i Informatyki oraz Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego.

Szczegóły na http://www.ldi.uni.lodz.pl/

 

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.