Mikołajkowe spotkanie OSWorld.pl

Portal OSWorld.pl zaprasza na spotkanie mikołajkowe z czytelnikami, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować jakiś ciekawy temat związany z Open Source. Na spotkaniu będzie można posłuchać o doświadczeniach administratorów i nie tylko (administracja systemami, replikacje, disaster recovery i wiele innych). Członkowie z grupy Linux/Sysadmin SCI również tam będą. Zapraszamy!

To już 15 spotkanie przy którym razem usiądziemy za stołem i podebatujemy o Open Source oraz wykorzystaniu go w biznesie. Kamil Porembiński z ekipy OSWorld przedstawi temat: Kluczowe zasady budowania systemów o wysokiej dostępności. Jakie zasady powinien spełniać system na poziomie projektowym, aby w przyszłości był skalowalny, dostępny i bezpieczny. Pokaże Wam 12 zasad z przykładami technologii jakie rozwiązują dany problem. Gerard Stańczak opowie nam o monitoringu infrastruktury w Zabbixie.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18:30 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18 lok. 304 w Łodzi. Będziemy na Was czekać w biurze już od godziny 17:00. Oficjalne spotkanie zacznie się o 18:30. Prosimy chętne osoby do zarejestrowania się w wydarzeniach na Facebooku, Google+ i MeetUp, abyśmy mogli wcześniej przygotować pomieszczenie na odpowiednią ilość osób.

Więcej informacji: http://osworld.pl/spotkanie-osworld-15-mikolajki/