Oferty pracy od Creative Center

Firma Creative Center poszukuje chętnych na stanowiska: Web Developer oraz Młodszy Analityk IT. Miejsce pracy: Łódź

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad ośmiu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Obecnie dla naszego klienta, jednego z banków poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Web Developer (miejsce pracy: Łódź)

Wymagania

  • znajomość trendów internetowych
  • udokumentowane realizacje projektów internetowych (portfolio)
  • umiejętności tworzenia kodu HTML/CSS dla różnych przeglądarek internetowych
  • znajomości HTML5 i CSS3 oraz ich ograniczeń w stosunku do starszych przeglądarek
  • znajomości zagadnień związanych z Responsive Web Design oraz optymalizacją stron pod urządzenia mobilne (mile widziane przykłady realizacji)
  • poczucie estetyki i obsługi Adobe Photoshop w stopniu pozwalającym na pocięcie projektów graficznych lub przygotowanie prostych kreacji graficznych
  • kreatywność
  • dbałość o detale
  • samodzielność i zaangażowanie
  • dążenie do celu pomimo pojawiających się trudności
  • poczucie humoru i dystans do świata

Obowiązki

  • nadzór nad strategią rozwoju strony internetowej banku
  • obsługa CMS oraz prowadzenie projektów internetowych
  • kontakt z dostawcami realizującymi projekty banku
  • nadzór nad kampaniami internetowymi banku
  • budowanie wizerunku banku w sieci i urządzeniach mobilnych

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii internetowych i ecommerce
  • znajomość SEO/SEM
  • zmysł analityczny
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektów internetowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy.

Młodszy analityk IT  (miejsce pracy: Łódź)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub techniczne
  • Chociaż minimalne doświadczenie w realizacji projektów informatycznych – wdrożeniowych lub rozwojowych, projektowaniu lub integracji systemów informatycznych – niekoniecznie w roli informatyka
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność logicznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne – umiejętność skutecznego porozumiewania się z biznesem i Informatykami

Obowiązki

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych w celu określenia możliwości wdrożenia rozwiązań IT wspierających procesy firmy (coraz bardziej samodzielna)
  • Rekomendowanie optymalnych rozwiązań na podstawie wiedzy o procesach biznesowych, funkcjonujących systemach informatycznych firmy oraz dostępnych rozwiązań na rynku, analiza problemów i rekomendowanie usprawnień
  • Dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla systemów informatycznych (przygotowanie specyfikacja wymagań systemowych)
  • Koordynowanie własnych prac analitycznych we współpracy z klientem wewnętrznym oraz dostawcami systemu/ów
  • Odbiór funkcjonalności, czyli: przeprowadzenie testów IT oraz współpraca z klientem wewnętrznym podczas testów

  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Języków programowania
  • Architektury systemów informatycznych
  • Wiedza w zakresie: technologii WebService, technologii WWW, aplikacji mobilnych, wokflow

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@creativecenter.pl