Spotkanie miłośników linuksa SCI #3 – C002, sobota 06.10, godz 12:00

W najbliższą sobotę Grupa Linuksowa Studenckiego Centrum Informatycznego, we współpracy z portalem OSWorld.pl planuje zorganizować spotkanie dla nowych studentów wydziału Matematyki i Informatyki.

Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny i jego celem będzie wprowadzenie nowych studentów oraz przybliżenie im sposobu działalności Grupy Linuksowej SCI. Chcemy zaprosić wszystkich którzy są zainteresowani światem Open Source, Linuksem na desktopy oraz serwery oraz wszystkim co z tym związane. Zapraszamy również studentów wyższego roku oraz osoby z poza uczelni.

Spotkanie odbędzie się w sobotę w godzinach 12:00 – 18:00 do sali C002 (piwnica) na WMiI

Wszelkie pytania proszę kierować do Gerarda Stańczaka (gerard.stanczak[na]gmail.com)