Spotkanie organizacyjne grupy Linux / Sysadmin

Zapraszamy na pierwsze spotkanie grupy Linux/Sysadmin Studenckiego Centrum Informatycznego w nowym roku akademickim 2014/2015.

Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny i jego celem będzie wprowadzenie nowych studentów oraz przybliżenie im sposobu działalności Grupy Linux/Sysadmin SCI. Chcemy zaprosić wszystkich którzy są zainteresowani światem Open Source, Linuksem na desktopy oraz serwery oraz wszystkim co z tym związane. Zapraszamy również studentów wyższego roku oraz osoby z poza uczelni.

W planach mamy zaplanowanie tematyki oraz terminów spotkań w najbliższym czasie, prezentację koła oraz sekcji nowym członkom oraz zapoznanie z projektami prowadzonymi w ramach sekcji Linux/Sysadmin.

Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś nowego, podyskutować na różne tematy oraz poznać fajnych ludzi 😉

Data i miejsce spotkania:

WMiI UŁ ul. Banacha 22, w pokoju C002 (piwnica)

w poniedziałek, (27.10) o godz. 18:00

Event na facebooku oraz meetup.com

Kontakt w kwestiach organizacyjnych: Gerard Stańczak