Spotkanie organizacyjne SCI (.NET, CKM, Linux)

Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne Studenckiego Centrum Informatycznego UŁ w nowym roku akademickim 2014/2015. Spotkanie jest dedykowane nowym osobom, zainteresowanym działalnością koła oraz sekcjami działającymi na wydziale Matematyki i Informatyki UŁ. Zapraszamy!

Pierwsze spotkanie w sem. zimowym będzie miało na celu zaprezentowanie sekcji nowym studentom oraz poruszenie kilku spraw organizacyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany programowaniem, administracją lub grafiką komputerową/multimediami to przyjdź i zobacz co oferuje Studenckie Centrum Informatyczne! Zaprezentują się:

• Grupa .NET
  • Grupa Linux/Sysadmin
  • Centrum Kształcenia Multimedialnego (CKM)

Spotkanie odbędzie się 20 października 2014.r w auli wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Banacha 22, Łódź) o godzinie 18:00.

Zapisy na fb oraz meetup.com