Warsztaty grupy Linux/Sysadmin – LAMP + Ankieta

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez grupę Linux/Sysadmin Studenckiego Centrum Informatycznego (SCI) UŁ pt. „LAMP – instalacja, konfiguracja, dobre praktyki – tworzymy własny, wysokodostępny serwer WWW”

Na tym cyklu spotkań, mającym charakter warsztatów skonfigurujemy od podstaw kilka serwerów WWW (popularny LAMP), które na kolejnych spotkaniach zintegrujemy w architekturze o wysokiej dostępności (HA).

Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 grudnia, godz. 18:00 w C002 (WMiI UŁ ul. Banacha 22) i  będzie pierwszym z serii – skonfigurujemy systemy operacyjne oraz sprzęt.

Więcej informacji i aktualności na podstronie sci.uni.lodz.pl/linuxsysadmin/

Wydażenie na Facebooku: facebook.com/events/539550379469053

Ankieta

Korzystając z okazji, prosilibyśmy o wypełnienie ankiety, dotyczącej terminów spotkań naszej grupy. Prosimy o zaznaczenie które terminy warsztatów najbardziej wam pasują