Zapraszamy na kolejną edycję Łódzkich Dni IT!

W tym roku ponownie będziecie mieli okazję poznać najnowsze technologie używane w praktyce i porozmawiać z przedstawicielami firm informatycznych z regionu.

Konferencja powstaje przy współpracy kół naukowych i samorządów studenckich Wydziałów: Matematyki i Informatyki oraz Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony jest zagadnieniom związanym z Open Source w zastosowaniach komercyjnych.

Drugi dzień konferencji poświęcony jest technologiom i urządzeniom mobilnym. „Łódzkie Dni IT” to wydarzenie adresowane głównie do studentów kierunków informatycznych oraz uczniów ostatnich klas informatycznych szkół średnich, a także do wszystkich osób zainteresowanych nowościami technologicznymi. Ma ono na celu zapoznanie uczestników z obecnymi trendami technologicznymi oraz nawiązanie bliższego kontaktu pomiędzy studentami, a przedstawicielami wiodących firm sektora IT.

Wstęp na konferencję jak zawsze bezpłatny, wymagamy jedynie wcześniejszej rejestracji. Ponadto zapewniamy catering oraz ciekawe i cenne nagrody.

Strona konferencji : ldi.uni.lodz.pl